Kargo Ve Teslim Alma Prosedürü

Kargo içeriğini kontrol edebilmeniz için öncelikle imza karşılığında teslim alma işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Kargonuzu taşıma esnasında oluşabilecek hasara karşı mutlaka teslimatı yapan kurye nezaretinde kontrol etmenizi önemle hatırlatırız. Herhangi bir hasar mevcut ve/veya eksik ürün ise bizimle iletişim kurunuz ve lütfen tutanak tutulmasını sağlayarak hasarlı ve/veya eksik gelen siparişinizi ve ürünlerinizi korunaklı bir şekilde iade ediniz. Aksi takdirde taşıma esnasında herhangi bir problem olmadığını kabul etmiş sayılırsınız, bu gibi durumlarda ispat yapılamadığı için www.sonteks.com.tr sorumluluk sahibi değildir.

Eksik/yanlış ürün gibi olağan dışı durumlarda yine kuryeye faturanız ile beraber paketinizden çıkan ürünleri karşılaştırarak tutanak tutturunuz ve bizlerle iletişim kurunuz, mutlaka en kısa sürede telafi edilecektir.

Ürünlerinizi 7 gün içerisinde mutlaka deneyerek herhangi bir problem olup olmadığını kontrol ediniz, aksi takdirde www.sonteks.com.tr sorumluluk sahibi değildir.

Yurtdışı siparişlerinizde gümrük tarafından siparişlerinize ilişkin eğer ek bir gümrük vergisi uygulanır ise vergi bedelini ödemekle ALICI yükümlüdür. Gümrük vergisi çıkan siparişlere ALICI ödeme yapmadığında teslim edilemeyen siparişler ALICI'ya geri iade yapılamamakla beraber ALICI'nın siparişi iptal edilemez.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Online Alışverişin Kaliteli ve Güvenli Adresi Sonteks!

Her geçen gün daha fazla kullanıcı kazanan online alışveriş, kolaylığı ve rahatlığıyla herkes tarafından tercih ediliyor. Dilediğiniz her yerde en sevdiğiniz markaların indirim fırsatlarını takip etmek ve dilediğiniz ürünü satın almak oldukça kolay. Bunu bilen Sonteks, 2011 yılından beri en iyi hizmeti sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Sevdiğiniz binlerce markanın hem yeni sezon hem de indirimli ürünlerini tek bir çatı altında toplayan Sonteks’da kadın, erkek, ayakkabı & çanta, çocuk, ev & yaşam, kozmetik gibi farklı kategorilerde ürünler sizleri bekliyor. Soğuk kış günlerinde hem içinizi hem de bedeninizi ısıtacak trikolardan baharın tadını çıkaracağınız trendy ceketlere, yazın içinizi açacak ve sahillere hareket katacak bikini modellerinden sonbahar tonlarını yansıtan koleksiyonlara kadar birçok farklı kategoride ürün Sonteks’da.